Powrót do listy 12.10.2017

Rozszerzenie asortymentu: samoregulujący przewód grzejny

samoregulujący przewód grzejny

Samoregulujący przewód grzejny jest przeznaczony do efektywnego ogrzewania każdej powierzchni. Jest używany do ogrzewania i ochrony przed mrozem wszystkich rodzajów rurociągów ułożonych na głębokości zamarzania gruntu. W szczególności, samoregulujący przewód grzejny jest używany w celu zapobiegania zamarzaniu wody w rurach i kanalizacji, zapewniając w ten sposób możliwość ciągłego funkcjonowania rur w ciągu całego roku.

Zasada budowy samoregulującego przewodu grzejnego jest prosta. Jest to przewód dwużyłowy, zdolny do wydzielania ciepła o różnej wartości mocy, na różnych odcinkach przewodu — w zależności od temperatury otoczenia, w którym znajduje się przewód. Główną zasadą działania samoregulującego przewodu grzejnego jest: niska temperatura zewnętrzna — przewód wydziela więcej ciepła, średnia wartość temperatury otoczenia — średnie wydzielanie ciepła przez przewód, wysoka temperatura na zewnątrz — przewód nie wydziela ciepła. Ze względu na swoje unikalne cechy, samoregulujący przewód grzejny znajduje wiele zastosowań w życiu codziennym.

Firma Elektrotechniczna E.NEXT oferuje szeroki zakres parametrów samoregulujących przewodów grzejnych do ogrzewania rur wodociągowych i kanalizacyjnych, stosowania ich w systemach antyoblodzeniowych, do ogrzewania dachów, systemów odwodnieniowych, do ogrzewania altan, ganków, ścieżek, parkingów, dróg dojazdowych, w szklarniach. To tylko jedne z wielu zastosowań samoregulującego przewodu grzejnego.

Nazwa Moc, Wt/m.b Kod zamówienia
przewód grzejny Samoregulujący przewód grzejny 10W/m TESR-10-AO 10 h12550070
Samoregulujący przewód grzejny 20W/m TESR-20-AO 20 h12550071
Samoregulujący przewód grzejny 30W/m TESR-30-AO 30 h12550072

Dowiedz się o nowosciach jako pierwszy!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuij jako pierwszy informacje o promocjach, innowacjach produktowych i rozwoju firmy.