Powrót do listy 28.09.2015

Otwarcie targów «Eltech Plovdiv 2015» (Bułgaria)

logo

Dzisiaj, 28 września, w Płowdiw odbyło się otwarcie międzynarodowych targów «Eltech Plovdiv 2015». Trόjkolorową wstęgę w barwach Bułgarii przeciął minister gospodarki Bożydar Łukarski.

Międzynarodowa elektrotechniczna grupa E.NEXT uczestniczy na tych targach jako wystawca. W pierwszy dzień, Dyrektor bułgarskiego przedstawicielstwa E.NEXT, Kamen Nikołajew udzielił wywiadu dla miejscowej stacji telewizyjnej, w ktόrym przedstawił plany rozwojowe grupy E.NEXT.

odbyło się otwarcie międzynarodowych targόw Eltech Plovdiv 2015

W tym roku oferujemy na naszym stoisku cały asortyment produkcji E.NEXT: systemy do kompensacji mocy biernej, przetwornice częstotliwości, kablowe systemy nośne, automatyczne wyłączniki modułowe, przekaźniki kontroli, sprzęt sieciowy i inne urządzenia.

Międzynarodowa Grupa Elektrotechniczna E.NEXT wyraża swoją wdzięczność organizatorom Targów za przeprowadzenie fachowej imprezy na tak wysokim poziomie. Targi te po raz kolejny stają się centralnym wydarzeniem w Bułgarii i przyciągają uwagę tysięcy zwiedzających i setki uczestników z różnych regionów świata.

odbyło się otwarcie międzynarodowych targόw Eltech Plovdiv 2015 стенд Mapa1 Mapa2

Przypominamy, że targi odbywają się w
Płowdiw (Bułgaria), ul Car Borys III 37

Targi czynne od 28 września do 3 październik.

Serdecznie zapraszamy na nasze
stoisko 8I w pawilonie G2!


Dowiedz się o nowosciach jako pierwszy!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuij jako pierwszy informacje o promocjach, innowacjach produktowych i rozwoju firmy.