Powrót do listy 23.11.2018

Marka E.NEXT ma już 14 lat!

E.NEXT świętuje swoje 14 urodziny!

14 lat ciężkiej pracy i ciągłego rozwoju przyniosło marce E.NEXT zaszczytne miejsce w czołówce branży elektrotechnicznej

E.NEXT dziś jest nowoczesną Grupą kierującą się rozwojem i koncentrującą się na wynikach; nowoczesne zakłady produkcyjne i laboratoria techniczne; wysoko wykwalifikowani specjaliści oraz przestrzeń dla rozwoju zawodowego młodych profesjonalistów.

Z biegiem lat zespół E.NEXT zgromadził wyjątkowe doświadczenie w realizacji projektów dla sektorów gospodarki, m. in.: rolniczego, budowlanego, transportowego, przemysłowego i energetycznego. Pracując indywidualnie z każdym z naszych Klientów, odpowiedzialnie podchodzimy do rozwiązania złożonych technicznie zadań, wykonywania projektów, kompleksowej dostawy sprzętu, uruchomienia i obsługi posprzedażnej.

E.NEXT nieustannie dąży do rozwoju i stawia sobie coraz ambitniejsze cele zawodowe.

Dziękujemy za zaufanie naszym Partnerom i Klientom, z którymi współpracujemy od 14 lat. Wszystkim tym, którzy wspólnie z E.NEXT rozwijają rynek elektrotechniczny w kraju i zagranicą serdecznie dziękujemy.


Dowiedz się o nowosciach jako pierwszy!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuij jako pierwszy informacje o promocjach, innowacjach produktowych i rozwoju firmy.