Powrót do listy 07.03.2018

Grupa E.NEXT zaprojektowała i dostarczyła sprzęt do oświetlania hipermarketu Ajman w Zjednoczonych Emiratach Arabskich

Początek 2018 roku upłynął pod znakiem kolejnego osiągnięcia Grupy E.NEXT: Firma zaprojektowała i zrealizowała projekt oświetleniowy dla jednego z największych hipermarketów Ajman COOP otwartego w Ajman (ZEA).

Ajman COOP to nowy hipermarket detaliczny z prowadzący swoją działalność na rynku ZEA oraz według szacunków ekspertów mający perspektywy przyszłego rozwoju biznesu poprzez świadczenie usług dla społeczności Ajman (jeden z emiratów położonych w odległości 40 kilometrów od Dubaju).

E.NEXT-Group wykonał projekt oświetlenia dla całego hipermarketu, którego powierzchnia wynosi 4538 m² i dostarczył wszystkie potrzebne urządzenia oświetleniowe dla tego projektu. Projekt ten obejmuje nie tylko oświetlenie sal sprzedaży i zaplecza hipermarketu, ale także oświetlenie wyposażenia sklepów - lodówek i witryn sklepowych.

Podczas projektowania wzięto pod uwagę wszystkie wymagania klienta dotyczące intensywności oświetlenia sal sprzedaży i innych obszarów. Wszystkie obliczenia projektowe zostały wykonane z uwzględnieniem europejskich norm i nowoczesnych trendów w handlu detalicznym. W hipermarkecie zainstalowano łącznie 1192 sztuk różnego rodzaju opraw oświetleniowych.

— Oświetlenie punktowe o różnych charakterystykach i systemach mocowania;

— Oświetlenie liniowe dla oświetlania sal sprzedaży;

— Lampy liniowe o wysokiej odporności na wilgoć i kurz, do oświetlania magazynów i zaplecza;

— Oświetlenie dekoracyjne: panele i mini panele do oświetlania pomieszczeń zaplecza i kawiarni;

Pomimo obszerności projektu i wysokich wymagań Ajman COOP, Firma z sukcesem zakończyła projekt w ustalonych terminach.

Grupa E.NEXT zaprojektowała i dostarczyła sprzęt do oświetlania hipermarketu Ajman w Zjednoczonych Emiratach Arabskich.

Dowiedz się o nowosciach jako pierwszy!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuij jako pierwszy informacje o promocjach, innowacjach produktowych i rozwoju firmy.