Powrót do listy 24.11.2017

13 lat na rynku elektrotechnicznym

papucilor de cablu e.terminal.stand

13 lat sumiennej pracy zaowocowało tym, że dziś jesteśmy jedną z wiodących firm na rynku sprzętu elektrotechnicznego.

E.NEXT to przywództwo i otwartość, rozwój i trafność rozwiązań, efektywność i koncentracja na wynikach.

E.NEXT to nowoczesne zakłady produkcyjne, usługi inżynieryjne, laboratoria techniczne, centra serwisowe, regionalne biura handlowe i administracyjne w Polsce, Bułgarii, Rumunii, Ukrainie i Mołdawii.

Posiadamy doświadczony, wysoko wykwalifikowany zespół, który pozwala z ufnością patrzeć w przyszłość i wyznaczać coraz bardziej złożone i ambitne cele.

Podczas swojej pracy zespół E.NEXT z powodzeniem wdrożył setki projektów we wszystkich sektorach gospodarki - od ich opracowania po instalację i uruchomienie, drużyna E.NEXT z sukcesem przeprowadziła liczne modernizacje i przebudowę systemów zasilania największych przedsiębiorstw, opracowała i wdrożyła dziesiątki systemów automatyki do sterowania procesami.

Wśród klientów Spółki są największe przedsiębiorstwa z różnych branż na terenie całej Europy Centralnej i Wschodniej.

Dziękujemy wszystkim, którzy są zaangażowani w Grupę E.NEXT, są z nami w partnerskich stosunkach, z którymi pracowaliśmy przez wiele lat oraz tym którzy nadal są z nami.

Życzymy wszystkim naszym Partnerom i Klientom nowych osiągnięć, wzrostu gospodarczego i stabilności finansowej, a także Naszemu zespołowi - zdrowia, osobistego szczęścia i dobrobytu!


Dowiedz się o nowosciach jako pierwszy!

Zapisz się na nasz newsletter i otrzymuij jako pierwszy informacje o promocjach, innowacjach produktowych i rozwoju firmy.